Subskrybuj:   Newsy   |   Komentarze   |   Email
RSS

Koncepcja Mat’a - iPhone Pro

Dodano: 29 gru 2008, admin

« poprzedni news | następny news »

Oto nowy iPhone Pro. Spodziewać można się go dopiero w późniejszym terminie. Dlaczego? Ponieważ jest to tylko koncepcja wykonana w Photoshopie.

Pojęcie i produkt zaczął się od pomysłu wykonanego w Photoshopie przez czytelnika Mat Brady. Mat chce pozbyć się swojej Nokii N95, ale nie może kupić iPhone z tego powodu co inni - brak klawiatury QWERT, brak dobrego aparatu, kiepskie oprogramowanie. To tylko kilka drobnych powodów dla których większość z nas woli kupić konkurencyjny telefon niż iPhone.

Mat w jego koncepcji nazwał go iPhone Elite: iPhone o pojemności 60GB, prawdziwe proporcje 16:9, slide-out klawiatura, jeden megapiksela z przodu aparatu do iChat, a także wysokiej jakości aparat z tyłu, zoom optyczny, zdolność odtwrzania filmu wideo.

Oczywiście jest to tylko koncepcja i nikt nie wie co o niej sądzą ludzie pracujący nad iPhone. Jest to całkiem prawdopodobne, że koncepcja Mat’a trafi do produkcji.
Czy jest to wykonalne? Zdecydowanie tak! Wiele nowoczesnych telefonów wygląda właśnie tak i sugeruje się podobną koncepcją, jeśli zaakceptowaliście tą koncepcję musicie się liczyć z nową ceną jeśli projekt wejdzie do użytku.

Galeria zdjęć

Źródło: Planetmat

Szukaj produktu w CENEO!


Tagi: , , , , ,

Wpis w kategorii: Koncepcje, Telefony, Wynalazki

Wpisy na podobny temat:
  1. iPhone 3G S młodszy brat modelu 3G - 09-06-2009
  2. Apple zamawia aparat o matrycy 3,2-megapiksele do nowego iPhone? - 04-04-2009
  3. Koncepcja iPhone 4G, czy MacBook w telefonie? - 05-02-2009
  4. MacBook Mini koncepcja nowego wyglądu - 28-01-2009
  5. Koncepcja nożyczek - 11-01-2009

Dodaj odpowiedź (RSS)

Avatar będzie wyświetlany, gdy zarejestrujesz swój mail na stronie gravatar.com
Komentarz musi zostać zatwierdzony przez moderatora. Komentarze wulgarne, bądź obraźliwe zostaną usunięte.