Subskrybuj:   Newsy   |   Komentarze   |   Email
RSS

Nowy Mac Mini nieoficjalnie sfilmowany

Dodano: 24 lut 2009, admin

« poprzedni news | następny news »

Nowy Mac Mini nieoficjalnie sfilmowany

Serwis MacRumors.com opublikował filmik, który prezentuje nową odsłonę Mini. Jak zapowiada sam administrator serwisu, kilka dni przed publikacją wideo, na stronie pojawiły się tajemnicze zdjęcia przedstawiające rzekomo nowego Macbooka Mini, które jak wiele innych zdjęć zostały odebrane jako twór wyobraźni grafika. Niedługo później pojawił się filmik prezentujący urządzenie o nazwie Mac Mini 2009 Edition“.

W tym samym miejscu pojawiły się pierwsze (jak na razie nie potwierdzone) specyfikacje urządzenia. Najnowszy model Mac Mini wyposażony jest w procesor 2GHz Intel Core 2 Duo wspierany pamięcią 2 GB DDR3 1066 MHzm Super Drive SATA. Ponadto komputer ma, aż pięć portów USB, jeden port FireWire 800 oraz kilka wtyczek dających nam możliwość podłączenia ekranu pod port Mini DisplayPort i Mini DVI.

Niestety Apple jeszcze nie skomentowało sprawy przecieku informacji na temat Maca Mini. Jednocześnie dając nam do zrozumienia, że jest to przeciek kontrolowany?

Szukaj produktu w CENEO!


Tagi: , , , , ,

Wpis w kategorii: Hardware, Inne, Internet

Wpisy na podobny temat:
  1. Mini klawiatura bezprzewodowa USB - Rii Mini - 07-03-2010
  2. iLet Mini alternatywą dla iPada - 02-03-2010
  3. Zaaktualizowany Mac mini - 03-03-2009
  4. MacBook Mini koncepcja nowego wyglądu - 28-01-2009
  5. Mac Mini oparty na platformie Ion - 16-01-2009

Dodaj odpowiedź (RSS)

Avatar będzie wyświetlany, gdy zarejestrujesz swój mail na stronie gravatar.com
Komentarz musi zostać zatwierdzony przez moderatora. Komentarze wulgarne, bądź obraźliwe zostaną usunięte.