ZOBACZ WSZYSTKIE NAJNOWSZE WPISY >TUTAJ<

|

Nowoczesna gra w klasy



Proszę podnieść rękę, kto z was grał w „klasy”? He he, ja osobiście muszę się przyznać, że grałem w tą grę gdy byłem dzieckiem.

Z własnego doświadczenia wiem, że wielu ludzi drażni popisany chodnik kredą. Aby temu zapobiec projektant Hye-Lim stworzył specjalne urządzenie o nazwie Dream Beam. Krawędzie wyświetlane są dzięki optycznemu laserowi, który pozwoli na grę nawet w nocy!, już nie będzie trzeba brudzić sobie rąk kredą. No i oczywiście nie ma tak łatwo, po nadepnięciu na krawędź, kolor linii zmienia się na pomarańczowy informując nas o tym, że popełniliśmy „skuche”. Ponadto do wyboru mamy plan gry czyli: ilość kwadratów i ich rozstawienie. Ponadto w zestawie urządzenia znajdziemy również elektryczny notatnik do zapisywania swoich wyników i rekordów.

Niestety muszę zmartwić fanatyków gry w klasy ponieważ nie ma przybliżonej daty dostępności i ceny.

VN:F [1.9.7_1111]
OCEŃ WPIS!
Ocena: 0.0/10 (Liczba ocen: 0)

Powiązane wpisy:

Cymbergaj na 103-calowej plazmie Panasonica
Szklany stół do bilardu
Dowódca floty na wielkim ekranie
Cyfrowe Portland
Konsola w stylu retro
Największa na świecie konsola do gier



Poprzednie 50 wpisów:
» » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Autor: Łukasz Data: sty 14 2009. Kategorie: Gadżety, Koncepcje, Najnowsze wpisy. Tagi: . Możesz śledzić odpowiedzi na ten wpis poprzez RSS 2.0. Zostaw komentarz lub trackback do tego wpisu

Zostaw komentarz


Polecamy



SKLEPIK