Aplikacja Lotto Wyniki wyróżniona

Z aplikacją theLotter bez problemu zaczniesz typować zwycięskie numery w różnorodnych, światowych loteriach. Uzyskasz dostęp do gier losowych oraz wyników losowań loterii z całego świata. Unikatowa aplikacja pozwala śledzić wybrane przez ciebie loterie i informuje o wylosowanych liczbach i nagrodach. Dostępna na Android oraz systemy iOS, została wyróżniona jako Apple Editor’s Choice app.

Darmowa aplikacja umożliwia zakup losów, wygodne sprawdzanie wyników, ustawianie powiadomień o wybranych grach, udział w różnorodnych bezpłatnych internetowych loteriach, jak również udostępnianie informacji o wygranej na mediach społecznościowych. Trafioną nagrodą możesz pochwalić się na Facebooku, Twiterze bądź wysłać automatyczne powiadomienie SMS do wybranych osób.

Z theLotter wciągniesz się w loterie takie jak Powerball (Stany Zjednoczone), EuroMillions (Europa), EuroJackpot (Europa), Mega Millions (Stany Zjednoczone), SuperEnalotto (Włochy), National Lottery (Wielka Brytania) czy Oz Lotto (Australia).

Dostęp do szeregu wyników z ostatnich dni pomoże ci lepiej wytypować szczęśliwe liczby. Aplikacja to nie tylko narzędzie ułatwiające granie na loteriach, ale też pozwalające na analizę trafionych numerów i bardziej świadome typowanie wyników.

O wielkiej wygranej dowiesz się za pośrednictwem SMSa. Mniejsze kwoty są po prostu wpłacane na konto powiązane z theLotter, główne nagrody zaś odbierane u lokalnego przedstawiciela. Aplikacja ułatwia udział w loteriach, nie pobierając żadnych prowizji od wygranej. Jedyną obowiązującą opłatą w przypadku wytypowania szczęśliwych liczb jest podatek, którego wysokość zależy od kraju, z którego pochodzi dana loteria.

Weź los w swoje ręce i graj w światowych loteriach!

Sprawdź jak to działa:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Zegarek z drewnianą tarczą

Zegarek z drewnianą tarczą

Ten prosty i efektowny zegarek został stworzony na bazie drewna klonowego

Następny
Lampa w kształcie chmury

Lampa w kształcie chmury

Taka lampa odmieni każde pomieszczenie

Może Ci się spodobać