Bezprzewodowe ładowanie

Każde urządzenie elektroniczne wymaga dostarczenia mu energii elektrycznej. Niektóre z nich takie, jak zegarki, czy piloty zdalnego sterowania, potrzebują jej stosunkowo niewiele. Wystarczy im zapewnić zasilanie w postaci baterii, która starcza na pewien czas. W przypadku wymienionych urządzeń na długo.

Innym często używanym w naszym codziennym życiu przedmiotem jest telefon komórkowy. Dla każdego znaczy on wiele, choć dla niektórych może być jedyną szansą na zarobienie pieniędzy i przetrwanie. Mam na myśli biznesmenów i przedsiębiorców wszelakiej maści. Informacja, a dokładniej jej przepływ jest kluczem do sukcesu w naszych czasach. Na przeciw potrzebom każdego użytkownika urządzeń mobilnych, nie tylko tego mającego gruby portfel, wyszła firma WildCharge. Specjalizuje się  ona w wykonywaniu zaawansowanych i nietypowych systemów ładujących.

Nowością, która według mnie wstrząśnie rynkiem gadżetów mobilnych jest bezprzewodowa ładowarka do telefonów. Pewnie wielu z Was powie, że to nie możliwe, ale jednak.  Zestaw składa się z adaptera do telefonu, który zakłada się zamiast tylnej ścianki obudowy oraz  specjalnej powierzchni “ładującej” (przypominającej podkładkę pod myszkę) o wdzięcznej nazwie Wild Charge pad. Po położeniu  telefonu, iPhod, etc.  zaczyna się ładować. Ciekawe kiedy to cudo pokaże się na naszym rynku. Pewnie niż późno,  albo w cale.

Cena zestawu z przystawką do telefonu Motorola RAZR wynosi 89.99 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Długo oczekiwany smartphone od Della

Długo oczekiwany smartphone od Della

Na rynku inteligentnych telefonów jest dość spora konkurencja

Następny
Dla osób niewidomych, które nie znają Braille

Dla osób niewidomych, które nie znają Braille

Masz ogromne szczęście, jeśli możesz przeczytać tego posta

Może Ci się spodobać