Bezprzewodowe ładowanie

17-02-2009

Każde urządzenie elektroniczne wymaga dostarczenia mu energii elektrycznej. Niektóre z nich takie, jak zegarki, czy piloty zdalnego sterowania, potrzebują jej stosunkowo niewiele. Wystarczy im zapewnić zasilanie w postaci baterii, która starcza na pewien czas. W przypadku wymienionych urządzeń na długo.

Innym często używanym w naszym codziennym życiu przedmiotem jest telefon komórkowy. Dla każdego znaczy on wiele, choć dla niektórych może być jedyną szansą na zarobienie pieniędzy i przetrwanie. Mam na myśli biznesmenów i przedsiębiorców wszelakiej maści. Informacja, a dokładniej jej przepływ jest kluczem do sukcesu w naszych czasach. Na przeciw potrzebom każdego użytkownika urządzeń mobilnych, nie tylko tego mającego gruby portfel, wyszła firma WildCharge. Specjalizuje się  ona w wykonywaniu zaawansowanych i nietypowych systemów ładujących.

Nowością, która według mnie wstrząśnie rynkiem gadżetów mobilnych jest bezprzewodowa ładowarka do telefonów. Pewnie wielu z Was powie, że to nie możliwe, ale jednak.  Zestaw składa się z adaptera do telefonu, który zakłada się zamiast tylnej ścianki obudowy oraz  specjalnej powierzchni "ładującej" (przypominającej podkładkę pod myszkę) o wdzięcznej nazwie Wild Charge pad. Po położeniu  telefonu, iPhod, etc.  zaczyna się ładować. Ciekawe kiedy to cudo pokaże się na naszym rynku. Pewnie niż późno,  albo w cale.

Cena zestawu z przystawką do telefonu Motorola RAZR wynosi 89.99 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *