Biżuteria, która karmi zmysły

03-02-2011

Damska biżuteria to temat na obszerną książkę - wzory, kształty i kolory liczone są tu bowiem w milionach. Nie ma chyba kobiety, która osiągnęłaby stan absolutnego  zadowolenia z zawartości swojej szkatułki. Zawsze trafi się przecież naszyjnik, bransoletka lub kolczyki, które są niezbędne do kolejnej pełni szczęścia. Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto w gromadzeniu biżuterii osiągnął już wszystko, wówczas polecamy mu te nietuzinkowe ozdoby.

Co miał w głowie projektant, gdy kreślił kolejne wzory tych kuriozalnych pierścionków? Oczywiście jedzenie! Kto wie - być może był głodny lub uznał, że kobieta + pokarm to dobro najwyższe:) Zabawna biżuteria oscyluje wokół śniadań (jajecznica), fast-foodowych przekąsek (cola i hamburger) a nawet słodkości (pudełko pralinek). Można zatem w niewerbalny sposób wyrazić swoje kulinarne preferencje, zachcianki lub zaproszenie na wspólny posiłek.

Nam szczególnie zaimponowała filiżanka kawy, która zaprzecza sile grawitacji. Ozdoba nie wygląda wprawdzie na zbyt praktyczną i wygodną, ale na pewno nie pozwoli nam pozostać niezauważonym. Koszt zakupu pierścionków to wydatek rzędu 8,5 - 20 $. Wszystkie wzory możecie obejrzeć i kupić w sklepie etsy.com.

źródło: inewidea.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *