Dwupasmowy router Linksys by Cisco.

WRT320N to najnowszy produkt firmy Cisco. Jest to dwupasmowy router, który posiada również dodatkowe pasmo do przesyłu danych wrażliwych na zakłócenia.

WRT320N to urządzenie z 4-portowym przełącznikiem Gigabit i dodatkowym pasmem 5 GHz. Dzięki tym właściwościom router potrafi obsługiwać wiele urządzeń, pozwala na stworzenie porządnej sieci domowej. Przełączniki Gigabit umożliwiają na podłączenie urządzeń bezpośrednio przez kabel, co w dużym stopniu odciąża router. Poza tym obsługa dwóch częstotliwości, 2,4 GHz i 5 GHz, pozwala na podzielenie ich pomiędzy poszczególne urządzenia. Pasmo 2,4 GHz jest przeznaczone głównie dla drukarek i i telefonów. Pasmo dodatkowe dzięki niskiemu obciążeniu doskonale nadaje się do przesyłu multimediów, np. filmów czy gier.

Router Cisco to także dołączone oprogramowanie LELA. Pomaga ono skonfigurować i zarządzać własną siecią domową. Program to także zapora antywirusowa, która doskonale chroni przed atakami z internetu. Router to również mniejsze zużycie energii dzięki zastosowaniu nowego typu zasilacza. Według producenta oszczędności wynoszą około 50%.

WRT320N to doskonały router, nowatorskie rozwiązanie jeśli chodzi o przesył multimediów. Urządzenie jest zaprogramowane w taki sposób, że pierwszeństwo przesyłu mają automatycznie filmy HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Fujitsu Venus – najszybszy procesor świata

Fujitsu Venus – najszybszy procesor świata

Od dziś rekord szybkości należy do Fujitsu, a dokładnie do procesora o nazwie

Następny
Lego HUB

Lego HUB

Zawsze miałem sentyment do klocków LEGO

Może Ci się spodobać