Foxit eSlick - najtańszy czytnik ebooków

30-03-2009

Foxit eSlick jest czytnikiem, stworzonym przez tych samych ludzi, którzy opracowali prawdopodobnie najlepszy elektroniczny czytnik na rynku - Amazon Kindle. Wygląda całkiem nieźle, zważywszy, że jest to najtańszy (jak dotąd) elektroniczny czytnik za $260.

Autorom nie udało się wypuścić urządzenia do przed sprzedaży, którą planowali zrobić w styczniu, ale na szczęście teraz jest już dostępne. Klienci, którzy zamówili czytniki jako pierwsi dostaną go w swoje ręce do 15 kwietnia, jednak na kolejne egzemplarze przyjdzie nam poczekać jeszcze 2 tygodnie.

Jeśli chodzi o funkcje, urządzenie jest proste ale praktyczne: wbudowany czytnik kart SD gwarantuje nam łatwe przechowywanie eBooków i muzyki (może on posłużyć jako odtwarzacz mp3). Widoczne zmiany są również w oprogramowaniu. Przedsiębiorstwo Foxit słynące z błahego oprogramowania PDF, gwarantuje nam funkcjonalność oraz niezawodność w przypadku plików tekstowych oraz dokumentów PDF. Czytnik Foxit eSlick będzie dostępny w jednym z trzech kolorów: czarnym, szarym lub białym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *