Galaxy Note 10.1

Taki sprzęt to sporych rozmiarów ekran – 10,1? – i specjalny pisak, pozwalający użytkownikowi na jego sprawną i przyjemną obsługę. Co wyróżnia to urządzenie spośród innych tego typu? Tutaj notatki, szkice czy podkreślenia zachowają naturalny format, jak pisanie odręczne w papierowym kalendarzu. Zyskasz więc nakreślone projekty i możliwość dowolnego ich łączenia z obrazami cyfrowymi.

Wśród gotowych szablonów w tym urządzeniu znajdują się miejsca na przepisy, protokoły, pamiętnik czy prostą listę zakupów. Nakreślone przez ciebie kształty mogą zyskać przyjazną, graficzną formę, kiedy tylko zechcesz.

Galaxy Note 10.1 to także możliwość przeglądania filmów i zdjęć, z funkcją notowania na bieżąco własnych refleksji. Aparat cyfrowy pozwoli na tworzenie fotografii, a te można następnie obrobić w specjalnej edycji programu Adobe? Photoshop? Touch. Tutaj obsługę ułatwi ci dostępny w komplecie pisak. Ten jest w końcu wyjątkowo czuły i precyzyjny.

Tymczasem sprzęt był pokazywany na targach Mobile World Congress 2012. Pozostaje cierpliwie czekać na jego pojawienie się na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
GPS na wodzie i w ruchu

GPS na wodzie i w ruchu

Z Hydro Tracker GPS przy pływackich okularach zyskasz większe poczucie

Następny
Stacja dokująca dla iPad?a

Stacja dokująca dla iPad?a

Interesują cię wideokonferencje?

Może Ci się spodobać