Galaxy Note 10.1 od Samsunga

Ten sprzęt to rozwinięcie funkcji dotychczasowego urządzenia Galaxy Note. Nowe wydanie to ponad 10-calowy wyświetlacz, czuły na dotykowe pióro – notowanie, segregowanie danych, przesyłanie, edycja zdjęć i tekstu czy szkicowanie nie będą dla niego żadnym problemem.

Czterordzeniowy procesor, 2GB RAM i rozwinięcie intuicyjności sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest wyjątkowo prosta i przyjazna. Użytkownik może bez trudu korzystać z dwóch różnych aplikacji w tym samym czasie, dzieląc między nie dostępne pole ekranu. Oglądanie filmu i robienie notatek na bieżąco czy kopiowanie treści z jednej strony na drugą stanie się z tym sprzętem zupełnie naturalne.

Do tego urządzenie reaguje na przyjazne w obsłudze skróty. Zainstalowane aplikacje, takie jak S Note, S Planner, Crayon Physics, Adobe Photoshop Touch i Polaris Office pomogą wypełniać codzienne zadania i rozwijać własne pasje. Z Galaxy Note 10.1 to ty decydujesz o formie i zawartości swoich notatek, dzięki gotowym szablonom, pozwalającym na łączenie różnorodnych mediów.

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży na wybranych rynkach. Kolejne poznają zalety tego sprzętu do końca bieżącego roku.

Warto zobaczyć jakie możliwości daje Galaxy Note 10.1:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Mydło jak szalka Petriego z bakteriami

Mydło jak szalka Petriego z bakteriami

Takie mydło to nieco przekorny projekt – zostało stworzone na kształt szalki

Następny
Twardy dysk jako etui do iPhone’a

Twardy dysk jako etui do iPhone’a

W dobie rozwijających się technologii dyski są coraz bardziej pojemne a także –

Może Ci się spodobać