Kamera ochrony od Panasonic

Kamera Panasonic BL-C210A to możliwość kontrolowania za pośrednictwem Internetu wybranej przestrzeni. Planujesz wakacyjny wyjazd albo weekend za miastem? Z takim sprzętem zabezpieczającym nie musisz martwić się o swoje cztery kąty. W każdej chwili możesz rzucić na nie okiem!

Dodatkową funkcją jest wysyłanie na maila bądź telefon komórkowy wiadomości o wychwyceniu ruchu, dźwięku czy ciepła przez wbudowany w sprzęt czujnik. Urządzenie nie tylko zapewni ci dobrej jakości obraz, ale również dźwięk. Wszystko to dostępne w kilka chwil na ekranie twojego komputera bądź telefonu. Przy tym system, w oparciu o który działa ten sprzęt, pozwala zdalnie kierować kamerą w wybranym kierunku czy też uruchomić funkcję zoom. Nic nie umknie przed takim obiektywem!

Potrójny czujnik, wyłapujący każdy naddatek ruchu, temperatury czy poziomu dźwięku w wybranym pomieszczeniu, zaalarmuje o potencjalnym zagrożeniu. Body Heat Sensor to też rozwiązanie w biurze, restauracji czy sklepie.

Działanie opiera się tu o bezprzewodowy model, współpracujący z siecią i routerem. Cena odpowiada klasycznej stawce połączenia sieciowego. Przy tym sprzęt zapisuje nagrania na wbudowanej pamięci, do wglądu i analizy w innym niż rzeczywisty czasie.

Cena: $89.99

Więcej tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Laptop z panelami słonecznymi

Laptop z panelami słonecznymi

Samsung wprowadził na rynek w Stanach Zjednoczonych laptop zasilany energią

Następny
Nietuzinkowy nocleg

Nietuzinkowy nocleg

Lubisz podróże i niebanalne miejsca?

Może Ci się spodobać