Lepszy aparat w komórce ? Sprawdź

30-01-2008

Konwertery do aparatów fotograficznych wbudowanych w telefony komórkowe pozwolą odmienić nudne fotografie tworzone przez twoją komórkę.

Firma FoxFoto dodała do swojej oferty konwertery, które pozwalają na zmianę parametrów obiektywu wbudowanego w telefony komórkowe, palmtopy lub kamery internetowe.

Wyjątkowo proste w montażu, dzięki magnetycznemu pierścieniowi pasują do większości modeli telefonów i palmtopów z wbudowanymi aparatami.
Instalowane bez ingerencji w obudowę telefonu. Cienki, magnetyczny pierścień przyklejany jest do aparatu w miejsce obiektywu, następnie konwerter w łatwy sposób jest przyczepiany i zdejmowany z pierścienia.

Konwerter Makro umożliwia wykonywanie zdjęć makro małych przedmiotów, takich jak owady, monety, znaczki itp. Dzięki niemu uzyskuje się bardzo duże powiększenie fotografowanego przedmiotu. Pozwala na wejście niewielkim kosztem w fascynujący świat makrofotografii z wykorzystaniem telefonu komórkowego.

Konwerter Tele 2.0x wydłuża ogniskową obiektywu, dzięki czemu na zdjęciu uzyskujemy efekt przybliżenia fotografowanych obiektów. Idealny wszędzie tam, gdzie potrzebne jest duże przybliżenie na zdjęciu, np. przy zdjęciach portretowych.

Konwerter Szerokokątny 0,5x poszerza pole widzenia obiektywu aparatu i umożliwia fotografowanie obiektów w panoramicznych ujęciach. Dzięki temu w kadrze zmieścisz większy wycinek fotografowanego obrazu. Idealny do zdjęć w małych pomieszczeniach oraz panoramicznych.

Konwerter Super-Szerokokątny 0,38x poszerza pole widzenia obiektywu w bardzo dużym stopniu, pozwala na uzyskanie efektu rybiego oka. Umożliwia fotografowanie obiektów w panoramicznych ujęciach. Dzięki temu w kadrze zmieścisz większy wycinek fotografowanego obrazu. Idealny do zdjęć w małych pomieszczeniach oraz panoramicznych.

Konwertery kosztują 50 PLN i są do nabycia w sklepach foxfoto

źródło: nowinki.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *