Miniaturowy deskop Della

14-08-2009

Dell Zino HD to kolejny stacjonarny komputer charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami. Należy do, ciągle rozwijanej przez firmę, linii Inspiron.

Dell Zino HD to standardowe wyposażenie zamknięte w niewielkich rozmiarów obudowie. Założeniem produktu było zapewnienie wydajności zwykłego deskopa przy jednoczesnej jego miniaturyzacji. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Dell osiągnął swój zamiar.

Komputer ma pracować w oparciu o procesor Pentium lub Core 2 Duo. Już ten fakt pozwala stwierdzić, że będzie to urządzenie dość wydajne. Poza tym, nowy produkt ma posiadać standardowe łącza i porty, nie zabraknie D-Sub i HDMI, czterech portów USB 2.0 oraz dwóch złącz eSATA.

Z racji tego, że Dell Zino HD jest reklamowany jako komputer przeznaczony głównie do rozrywki to powinien zapewniać wystarczającą moc do odtwarzania plików multimedialnych. Niestety, na razie oprócz danych o procesorze, nic więcej nie wiadomo. Komputer stylistycznie prezentuje się doskonale, jednak o jego prawdziwej wartości zdecydują poszczególne podzespoły.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *