Miniaturowy deskop Della

Dell Zino HD to kolejny stacjonarny komputer charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami. Należy do, ciągle rozwijanej przez firmę, linii Inspiron.

Dell Zino HD to standardowe wyposażenie zamknięte w niewielkich rozmiarów obudowie. Założeniem produktu było zapewnienie wydajności zwykłego deskopa przy jednoczesnej jego miniaturyzacji. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Dell osiągnął swój zamiar.

Komputer ma pracować w oparciu o procesor Pentium lub Core 2 Duo. Już ten fakt pozwala stwierdzić, że będzie to urządzenie dość wydajne. Poza tym, nowy produkt ma posiadać standardowe łącza i porty, nie zabraknie D-Sub i HDMI, czterech portów USB 2.0 oraz dwóch złącz eSATA.

Z racji tego, że Dell Zino HD jest reklamowany jako komputer przeznaczony głównie do rozrywki to powinien zapewniać wystarczającą moc do odtwarzania plików multimedialnych. Niestety, na razie oprócz danych o procesorze, nic więcej nie wiadomo. Komputer stylistycznie prezentuje się doskonale, jednak o jego prawdziwej wartości zdecydują poszczególne podzespoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Najtańszy laptop na świecie

Najtańszy laptop na świecie

Chińska firma Lanyu opracowała laptopa, za którego trzeba będzie zapłacić jedyne

Następny
Lew od HTC

Lew od HTC

Najnowszym “dzieckiem” firmy HTC jest Leo

Może Ci się spodobać