MSI Wind Ultraportable

Po sukcesach Asusa w produkcji tanich laptopów (EEE PC), kolejne firmy zaczęły produkować swoje sub-laptopy. Koleją taką firmą jest MSI. Oczekując na większego i lepszego Asusa EEE PC z serii 900, ludzie nie pomyśleli o propozycji MSI. MSI Wind, który ma prawie wszystko, co EEE a nawet więcej. Oto specyfikacja laptopa w wersji z systemem Windows XP:

Wymiary: 259 mm x 179 mm x 19 mm, waga 1,27 kg, procesor: 1.6GHz Intel Atom, 1GB DDR2 RAM, ekran 10 cali, 1024 x 600, podświetlany diodami LED, dysk twardy dysk: 80 GB oraz bateria: 6-cio komorowa która wystarcza na około 5,5h pracy.

Wind będzie również w sprzedaży w wersji Wind SUSE Linux OS z 512 MB pamięci RAM oraz nie będzie posiadał Bluetooth. Koszt tej wersji laptopa to 400 dolarów.

MSI Wind ma swoje zalety nad EEE PC 900. Produkt MSI ma nieco większe rozmiary lecz odrobinę cięższy.

Zarówno EEE 900 i Wind mają identyczną rozdzielczość pracy (1024 x 600, podświetlany LED), tą samą ilością pamięci RAM, WiFi, Ethernet, 3x porty USB, gniazdo VGA, a ich koszt w tym samym systemie (Windows XP) kosztuje podobnie – $ 550 .

MSI Wind ma szybki i efektywny procesor Atom 1,6 GHz, większy ekran (10 “), i sześć ogniw baterii, które zostały przetestowane do sześciu godzin. Wszystko to za taką samą cenę jak EEE 900. Wind dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, białym, srebrnym i różowym. MSI Wiatr ma być dostępny od 3 czerwca u dużych sprzedawców online.

źródło: ohgizmo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Pilot View FPV 2400 – podgląd na żywo

Pilot View FPV 2400 – podgląd na żywo

PilotViewFPV to przełom w dziedzinie lotów samolotami radiowymi (RC)

Następny
Mini projektor firmy 3M jako pierwszy na świecie

Mini projektor firmy 3M jako pierwszy na świecie

Firma 3M przygotowująca mini projektor zapowiedziała w marcu premierę swojego

Może Ci się spodobać