Muzyka z… kamienia?

Rock Add-on Speaker – tak nazywa się ciekawy gadżet ogrodowy, dzięki któremu możesz słuchać muzyki wprost z kamienia, bowiem w kamieniu zsostał zamaskowany głośnik, z którego wydobywa się muzyka. Tak więc jeśli siedząc w ogrodzie znudzi nam się śpiew ptaków, sami możemy zadbać o odpowiadającą nam muzykę i to wszystko na wolnej przestrzeni przed naszym domem.

Mając na uwadze walory estetyczne zwyczajne głośniki nie będą pasowały do naturalnego otoczenia. W dodatku problemem mogą okazać się zbyt krótkie, plączące się kable. Nie będziemy zmuszeni ich maskować dzięki ogrodowemu systemowi nagłaśniającemu – “Audio Unlimited 900MHz Wireless Rock Add-on Speaker”. Produkt wyróżnia się tym, że odgrywa muzykę dzięki bezprzewodowemu połączeniu z transmiterem wysyłającym sygnał w częstotliwości 900 MHz na maksymalną odległość około 45 metrów.

Urządzenie przypomina głaz także bez problemu powinno się wkomponować w wystrój każdego ogrodu. Dzięki wodoodpornej konstrukcji możemy z niego korzystać nawet jak pada deszcz. Głośnik waży około 6 kg, a jego przybliżone wymiary to 38 x 25 x 30 cm. Cena: około 111 dolarów. Jeśli zdecydujemy się na zakup zestawu stereo składającego się z dwóch głośników zapłacimy około 245 dolarów. Produkt do kupienia na amazon.com.

źródło: tech.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Telewizyjny P960 od Samsunga

Telewizyjny P960 od Samsunga

Samsung przedstawił model P960 – rozsuwany telefon obsługujący mobilną

Następny
CuPhone Echo

CuPhone Echo

Masz już telefon stacjonarny?

Może Ci się spodobać