Naczepa firanka Schmitz – innowacyjne i niezawodne rozwiązanie

Trudno dziś wyobrazić sobie funkcjonowanie społeczeństwa bez odpowiednio rozbudowanej logistyki, szczególnie w odniesieniu do transportu lądowego. Jako że koszty ciągle rosną, firmy spedycyjne szukają rozwiązań długotrwałych i maksymalnie uniwersalnych. Jednym z nich jest bez wątpienia naczepa firanka Schmitz, która jest doskonałym wyborem dla przedsiębiorców zajmujących się transportem niemal każdego typu towarów, zarówno na krótkich, regionalnych odcinkach, jak i na trasach międzynarodowych.

Naczepa firanka Schmitz – uniwersalność i łatwy załadunek

Naczepa Schmitz w wersji mega to, obok swojej standardowej wersji, jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań w transporcie lądowym. Swoją popularność – zarówno w Polsce, jak i za granicą – nie zawdzięcza jednak przypadkowi, a z uwagi na swoje ponadprzeciętne parametry. Pochodząca od niemieckiego producenta, Schmitz Cargobull, naczepa firanka typu mega jest dostosowana do przewożenia większości typów produktów, które nie kwalifikują się jako niebezpieczne – niezależnie od tego, czy są to materiały budowlane, wyposażenie czy też artykuły spożywcze.

Dodatkowo, naczepa firanka Schmitz typu mega posiada zwiększoną wysokość wewnętrzną, wynoszącą 300 mm, dzięki czemu możliwe jest przewożenie wyższych ładunków. Ten model naczepy posiada boki zasłonięte kurtyną, które można zsunąć na czas załadunku i rozładunku – umożliwia to załadunek boczny, a co za tym idzie, ułatwia pracę magazynierów.

Wysoka bezawaryjność i długi czas eksploatacji naczep Schmitz

Przedsiębiorcy poszukujący produktu, który z powodzeniem posłuży długie lata, z pewnością docenią naczepy firanka Schmitz. Naczepy te są zabezpieczone za pomocą ocynku ogniowego, co oznacza, że na stal nakładana jest warstwa wytrzymałej powłoki z cynku, która chroni ją przed korozją. Dodatkowo, warstwa ochronna z cynku poprawia odporność naczepy na wpływ tarcia i przypadkowe uderzenia. Wszystko to przekłada się na znacznie wyższy czas eksploatacji tego typu naczepy – a w dłuższej perspektywie także obniżenie kosztów dla przedsiębiorcy.

Na uwagę zasługuje także ogumienie, w które wyposażona jest standardowo naczepa typu mega firmy Schmitz. Doskonale sprawdza się ono zarówno na długich, międzynarodowych trasach, lecz także na znacznie bardziej wymagających, regionalnych odcinkach – na których pojazdy narażone są na częste podjazdy jak i ruch po słabej jakości nawierzchniach.

Skrzynka narzędziowa Schmitz i dodatkowe wyposażenie

Firma Schmitz nie zapomniała oczywiście o kierowcach ciężarówek, oferując im dodatkowe wyposażenie. Liczyć mogą oni, między innymi, na kosz na dwa koła zapasowe, który zainstalowany jest do podwozia naczepy. Na czas wszelkich napraw docenią oni z kolei inny element, jakim jest skrzynka do naczepy Schmitz. Zapewnia ona dość miejsca do przewożenia najpotrzebniejszych narzędzi, a nowatorski system blokowania przed przypadkowym otwarciem zabezpiecza zawartość skrzynki Schmitz podczas jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Nowoczesny serwis komputerowy

Nowoczesny serwis komputerowy

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas korzysta z komputerów i laptopów

Następny
Nikola Tesla: Geniusz elektryczności i magnetyzmu

Nikola Tesla: Geniusz elektryczności i magnetyzmu

Wyobraź sobie świat na przełomie XX wieku: płótno nieskończonych możliwości,

Może Ci się spodobać