Nagranie stereo z Q2HD

Ten niewielki sprzęt sprawi, że jakość obrazu i dźwięku twojego nagrania będzie wyjątkowo wysoka. Jesteś na koncercie i marzy ci się filmik z twoim ulubionym wykonawcą na scenie? Teraz zachowasz nie tylko obraz, ale też muzyczne wykonanie danego utworu.

Urządzenie zapisuje dźwięk stereo lub przekazuje je na bieżąco do komputera – jeśli jest podpięte do portu USB. Nagranie na żywo? Z Q2HD nie będzie z tym problemu.

Wykorzystana tu technika od lat jest stosowana w mediach, takich jak radio czy telewizja. Przechwytywanie dźwięku następuje nie tylko prosto od źródła, ale też z lewej i prawej strony, wzmacniając go i przekładając się na jego wysoką jakość. Stąd urządzenie sprawdzi się przy wszelkich nagraniach: muzyki, wywiadu czy choćby odgłosów ulicy. Do tego dochodzi obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz wbudowane oświetlenie, gwarantujące dobry zapis w różnych warunkach pogodowych.

Sprzęt posiada także przydatną funkcję cięcia kadrów, bez konieczności przesyłania filmu do komputera. To pozwoli na szybszą reakcję i obrabianie pliku na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Stojak na iPad’a

Stojak na iPad’a

Jak zapewnić sobie pełny komfort korzystania z iPad’a w każdej pozycji?

Następny
Drzewko pełne światełek LED

Drzewko pełne światełek LED

Lubisz nietuzinkowe źródła światła?

Może Ci się spodobać