Najnowszy cyber-shot od Sony

Model Sony DSC-TX55 to nowe funkcje, a co za tym idzie ? lepsze zdjęcia. Wyjątkowo cienki sprzęt gwarantuje dostęp do takich opcji jak: Full HD, 3D i 10krotny Zoom.

Dzięki wysokiej jakości obrazu i innowacyjnym rozwiązaniom urządzenie sprzyja kreatywnemu podejściu do fotografii. Program ?By Pixel Super Resolution? to technologia pozwalająca zbliżyć fotografowany przedmiot bez utraty rozdzielczości. Z ?Picture Effect? wprowadzisz do swojego cyfrowego kadru artystyczne filtry, bez potrzeby użycia zewnętrznej aplikacji graficznej.

TX55 to 16,2 megapiksela, z gwarancją szczegółowego obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Ustawienia ostrości pozwalają także na uchwycenie ostrego kadru, mimo ruchu fotografowanego obiektu.

To wyjątkowo cienki sprzęt, z funkcją antywstrząsową. Podczas robienia zdjęć z ręki, można skorzystać z aplikacji SteadyShot?, eliminującej efekty drżenia dłoni. Dodatkowo aparat wyposażono w ponad 8centymetrowy ekran dotykowy Xtra Fine? OLED, pozwalający na jego szybką i wygodną obsługę. Efekty artystyczne, jakie możesz zastosować przy robieniu zdjęć, to między innymi: rozmycie malarskie, podkreślenie koloru lub opcja czarno-biała.

Sprzęt zawiera gniazdo kart microSD/SDHC, a jego podstawowa pojemność to 16GB. Oprogramowanie do tworzenia obrazów 3D czy filmów jest darmowe ? wystarczy pobrać je ze strony Sony. Aparat ma być dostępny od września tego roku, w cenie ok. $350.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Instrumenty a iPhone i iPod

Instrumenty a iPhone i iPod

Ten produkt od Griffin Technology Inc

Następny
Rybie oko do iPhone?a

Rybie oko do iPhone?a

Masz ochotę na nieco zakręcone kadry?

Może Ci się spodobać