NoPhone na uzależnienie od smartfona

Masz wrażenie, że zbyt często korzystasz ze swojego smartfona? Zerkasz na ekran wszędzie: w łóżku, w restauracji, podczas spotkania ze znajomymi, w kinie? Jeśli czujesz, że twoje uzależnienie od telefonu staje się zagrożeniem dla codziennych obowiązków – NoPhone jest właśnie dla ciebie.

Cienki, lekki, kształtem odpowiada standardowym wymiarom smartfona. Można nosić go w etui bądź w kieszeni i sięgać po niego ilekroć przyjdzie nam ochota. Uspokoi dłoń, a jednocześnie nie zmarnuje twojego cennego czasu. NoPhone to plastikowy odpowiednik telefonu: prosta forma, bez baterii, szklanego ekranu, listy kontaktów i licznych, rozpraszających aplikacji.

Ta atrapa telefonu zaspokoi naszą potrzebę trzymania czegoś w dłoni. Sprawdzi się dla wszystkich uzależnionych, dając im atrakcyjny zastępnik do zabawy. Przypomni też, że w życiu liczy się przeżywanie chwili, a nie ciągłe fotografowanie, omawianie przez telefon, wysyłanie SMS-ów czy sprawdzanie co piętnaście minut nowych postów na portalach społecznościowych.

Cena: $12.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Portfel z GPS-em

Portfel z GPS-em

Ten luksusowy portfel wykonany ze skóry jest jedyny w swoim rodzaju

Następny
Otwieracz jak kaseta magnetofonowa

Otwieracz jak kaseta magnetofonowa

Kasety magnetofonowe to już praktycznie zabytki

Może Ci się spodobać