Nowoczesna dysza oszczędzająca wodę

08-10-2016

Oszczędzanie wody to nie tylko postawa proekologiczna, ale także zmniejszenie comiesięcznych kosztów. Ta innowacyjna dysza pozwoli ci je ograniczyć w prosty sposób. Zastosowanie nowoczesnego rozwiązania sprawia, że uzyskujesz opcję mgiełki, która świetnie nawilża i odświeża skórę.

Chcesz pozbyć się uczucia lepkich palców, a może potrzebujesz tylko zwilżyć twarz? Nie musisz już puszczać wody z kranu, której wylewa się wtedy bardzo dużo. Dzięki uzyskaniu efektu spryskania zaoszczędzisz jej kilkadziesiąt procent!

Dysza nadaje się do większości baterii i jest prosta w instalacji. Przyda się i w kuchni, i w łazience. Przy tym jej wymiar ekologiczny ma duże znaczenie - zużycie wody na świecie rośnie z każdym rokiem, co przekłada się na potencjalne problemy z jej dostępnością w przyszłości.

Mamy tu do dyspozycji dwa tryby uwalniania wody - mgiełkę oraz tryb oszczędny, kiedy chcemy szybko wypełnić wodą szklankę czy czajnik. To sprawia, że dysza jest uniwersalna i sprawdza się w każdej codziennej sytuacji. Mądre rozwiązanie!

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *