„O rety! gadżety!”

„o rety! gadżety!” to program cykliczny, który odnaleźliśmy na portalu orange.pl. Powstał z myślą o pasjonatach nowych technologii. W każdym odcinku prowadząca bierze pod lupę różne urządzenia, m.in. tablety, laptopy itp. oraz przedstawia dość interesujące ciekawostki ze świata technologii. W najnowszym programie w jej ręce trafił Lenovo ThinkPad Twist.

Jak wiadomo rynek jest zasypywany najróżniejszymi urządzeniami hybrydowymi, łączącymi ultrabooki z tabletami. Zapewne widzieliście już laptopy z odpinanym, czy rozkładanym ekranem, a nawet urządzenia z dwoma wyświetlaczami. W „o rety! gadżety!” prowadząca Angelika opowie o kolejnej hybrydzie, wykorzystującej ciekawą metodę obracania ekranu.

Co ciekawe, w każdym odcinku dla rozluźnienia, pojawia się Hrabia. Dość oryginalny korespondent, który specjalizuje się w wyszukiwaniu, bezsensownych aplikacji. Ma w czym wybierać, bo jak wiadomo w smartfonowych marketach ich nie brakuje.

Na zakończenie programu prowadząca tradycyjnie przygotowuje ciekawostkę, w najnowszym odcinku była nią technologia Street View Hyperlapse, która umożliwia tworzenie animacji typu time-lapse na bazie zdjęć ulic z map Google.
Odcinek można obejrzeć pod tym linkiem: http://go.mu.pl/go/bf/o-rety-gadzety-odc-55-lenovo-thinkpad-twist/68d7 .

Jeżeli przypadł Wam do gustu program, informujemy, że nowe odcinki cyklu pojawiają się co tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Mały stół do ping-ponga

Mały stół do ping-ponga

Taki stół to marzenie każdego dzieciaka!

Następny
Piknikowy schowek w rowerze

Piknikowy schowek w rowerze

Taka półka przy rowerowej ramie to świetne piknikowe rozwiązanie!

Może Ci się spodobać