Odtwarzacz od Samsunga.

17-06-2009

Nowy odtwarzacz Samsunga to kolejny produkt tej firmy warty uwagi. Urządzenie na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorne, jednak zostało solidnie wyposażone.

Odtwarzacz YP-R1 ma 2,7-calowy dotykowy wyświetlacz, jego rozdzielczość wynosi 400x240 pikseli. Poza tym, Samsung zamontował w nim 8 GB pamięci flash, Bluetooth ze wsparciem A2DP i łącze słuchawkowe. Całość dopełnia port USB 2.0, który zapewnia łatwą komunikację odtwarzacza z innymi urządzeniami.

Jeśli chodzi o możliwości urządzenia, to potrafi ono odtwarzać większość formatów. Bez problemu otworzy pliki MP3, WMA, OGG, ACC, FLAC, WAV, MPEG-4, WMV, DivX, Xvid. Oprócz tego YP-R1 może służyć jako czytnik e-booków, czy nadawać audycje radiowe. Na odtwarzaczu można również uruchamiać gry i przeglądać obrazy w formatach JPEG, BMP, GIF, PNG.

Wydaje się, że nowy produkt Samsunga jest ciekawa propozycją. Jego największa zaletą jest uniwersalność i niewielkie, kieszonkowe wymiary. Jeśli chodzi o cenę, to także nie jest ona wygórowana. Odtwarzacz ma kosztować około 110 funtów, w sprzedaży pojawi się juz 30 lipca.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *