OptimizeGenie – narzędzie online do testów A/B

OptimizeGenie - Logo

OptimizeGenie - Narzędzie do testów A/B

OptimizeGenie - Narzędzie do testów A/B

Posiadasz sklep internetowy, a może znasz kogoś kto prowadzi własną stronę internetową? OptimizeGenie pomoże osiągnąć wyższe dochody poprzez testy A/B witryny. Pierwszy raz słyszysz określenie “test A/B”? Zacznijmy więc od szybkiego wyjaśnienia czym one są.

Co to jest test A/B?

Testy A/B to metoda badawcza polegająca na porównaniu dwóch wersji strony internetowej celem wybrania tej wersji, która lepiej spełnia stawiane przed nią zadania (tzw. cele, np. zamówienie w sklepie internetowym lub kliknięcie w baner na jakiejkolwiek innej witrynie). W testach A/B porównuje się zwykle funkcjonującą wersję strony z wersjami alternatywnymi. Dzięki regularnym testom A/B możliwe jest osiągnięcie większej ilości zamówień, subskrypcji newslettera, kliknięć w baner itp. co w rezultacie prowadzi do wyższych dochodów.

Czym jest OptimizeGenie?

OptimizeGenie to kompletne narzędzie online do testów A/B na stronach internetowych. OptimizeGenie umożliwia przetestowanie praktycznie każdego elementu (tzw. lokalizacji) witryny. OptimizeGenie jest prosty w instalacji (wystarczy wstawić na stronę prosty kod) i obsłudze.

Jak zacząć z OptimizeGenie?

Rozpocznij w 3 prostych krokach:

Jak działa OptimizeGenie?

Panel OptimizeGenie

Dodawanie lokalizacji strony (np. główny nagłówek, banner itd.), elementów HTML (np. banner z promocją 40%), celów (np. kliknięcie w baner) oraz samych testów ma miejsce w przejrzystym Panelu.

OptimizeGenie panel admina

Raporty OptimizeGenie

Podstawowe dane testu widoczne są od razu po zalogowaniu w Panelu głównym. Poniżej widzimy, że zielony kolor nagłówka prowadzi do najwyższego współczynnika konwersji (w tym przypadku najwyższego % zamówień – 6,2 zamówień na 100 użytkowników). Współczynnik ten jest 17% wyższy niż w oryginalnej wersji (czarny kolor nagłówka).

OptimizeGenie - Raport

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie danego testu. OptimizeGenie automatycznie oblicza prawdopodobieństwo z jakim nowa wersja (np. zielony tekst) doprowadzi do większej konwersji (patrz “Szansa na pobicie oryginału” poniżej).

OptimizeGenie - Raport szczegółowy

Ile kosztuje OptimizeGenie?

Podstawowe konto na 30 dni w OptimizeGenie kosztuje tylko 23zł. Miesięczne subskrypcje podobnych, zagranicznych serwisów to koszt często przewyższający 150, a nawet 200 zł.

OptimizeGenie cennik

Serwis dostępny jest w języku polskim oraz angielskim.

Strona i więcej informacji: OptimizeGenie – Narzędzie do testów A/B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Składane krzesło idealne w podróży

Składane krzesło idealne w podróży

To składane krzesło spodoba się wszystkim podróżnikom

Następny
Wygodne ładowanie urządzeń w samochodzie

Wygodne ładowanie urządzeń w samochodzie

Dzięki przemyślanej formie tej ładowarki dla smartfona, jego ładowanie w

Może Ci się spodobać