Panasonic Evolta City

Dobrze wiemy, że inwestowanie w ekologię jest opłacalne. W tym przypadku również: dosłownie! Przyłącz się do kampanii Panasonic?a i wypromuj na swoim blogu grę Evolta City. To krok w kierunku kreacji przyjaznego otoczenia.

Interaktywna gra on-line Evolta City pozwala na budowanie od podstaw miasta przyszłości: ekologicznego środowiska, w którym nie ma mowy o zanieczyszczaniu atmosfery CO2. Elektrownie wiatrowe, przyjazne naturze domy i elektryczne samochody składają się na obraz nowoczesnego, ekologicznego stylu życia. Udowodnij, że potrafisz współgrać z przyrodą, nie przeciw niej i potrafisz działać zespołowo: do udziału w grze możesz zaprosić swoich znajomych.

Panasonic Evolta Gra

Dlaczego warto podjąć się budowy ekologicznego miasta z Evolta City? Na pierwsze 500 osób zalogowanych na stronie www.panasonic-batteries.com czekają zestawy baterii Evolta, za to najlepsi gracze mają szansę zdobyć, poza ekologiczną satysfakcją, elektryczny rower.

Gra Evolta City jest częścią kampanii Panasonic?a związanej z wprowadzeniem na rynek europejski nowego produktu: baterii Evolta. To innowacyjne źródło zasilania jest nie tylko bardziej efektywne niż produkty konkurencji, ale przede wszystkim kładzie nacisk na oszczędzanie zasobów energii. Baterie udowodniły swoją moc, gdy zasilany nimi robot – Mr. Evolta wspiął się po linie w niecałe siedem godzin na wysokość 530 m. Zdobycie Wielkiego Kanionu przez produkt Panasonic’a zasłużyło sobie na wpis w Księdze Rekordów Guinessa w kategorii ?światowy numer jeden w długości działania baterii AA?.

Promocja ekologicznego stylu życia to gra warta świeczki. Kampania Panasonic‘a w atrakcyjny sposób propaguje troskę o środowisko naturalne. Aby włączyć się w zieloną ideę napisz na swojej stronie tekst we własnej stylistyce, dotyczący gry Evolta City. Śmiało dodaj swój komentarz czy rady związane z podejmowaną tematyką. Koniecznie dorzuć też linki związane z platformą gry: http://evoltacity.panasonic-batteries.com/, akcją promocyjną na facebook’u: http://www.facebook.com/MrEvolta i informacją o bateriach Evolta: www.panasonic-batteries.com.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Portfel z klawiaturą QWERTY

Portfel z klawiaturą QWERTY

Lubisz czuć pod palcami klawiaturę?

Następny
Laptop S z Solid State Drive

Laptop S z Solid State Drive

Nowy laptop VAIO?

Może Ci się spodobać