Pendrive z czytnikiem linii papilarnych i diamentem

Urządzenia Gresso szczycą się stylowym wyglądem, zaprezentowany dzisiaj pendrive z czytnikiem linii papilarnych jest typem luksusowego urządzenia. Pandora jest pendrivem z gigantyczną pojemnością 64 GB nazywając siebie pierwszym miejscem na Twoją poufną informację. Jak dotąd taki gadżet nie jest zaskoczeniem, wcześniej zaprezentowanym projektem tej firmy był naszyjnik USB z potężnym pendrive 192 GB i ozdobnymi diamentami.

Do wyboru mamy dwie wersje Pendrive – Czarna wersja zrobiona została z użycia 200-letniego drewna afrykańskiego i 18-karatowego złota. Ponadto widoczne na zdjęciu świecące się miejsce jest białym diamentem z podświetlającą diodą LED. Czerwona wersja jest całkiem jak jego czarny brat tylko w tym przypadku diament zastępuje go rubin. Połączenie takiej techniki jest rzadko spotykane, mamy tu nawet wspomniany wcześniej wykrywacz linii papilarnych, który ma chronić nasze dane.

Cena jest zależna od wersji, czerwona jest wersją rańszą dostępną za 999$, z kolei czarna jest o jedną cyfrę droższa 9999$

Projektant: Gresso

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Hottie – podgrzej to

Hottie – podgrzej to

Hottie składa się z trzech pojemników, które możesz wykorzystać do przechowania

Następny
PSP w karnawałowych barwach

PSP w karnawałowych barwach

Ze względu na zbliżający się Księżycowy Nowy Rok, PlayStation Portable wprowadza

Może Ci się spodobać