Płaski i lekki Samsung

14-09-2011

Nowy komputer marki Samsung ma być lekkim, kompaktowym sprzętem, który można mieć zawsze przy sobie. Urządzenie spełni wszelkie funkcje charakterystyczne dla laptopów, współpracując z systemem Windows 7.

Twórcy zakładają, że to sprzęt dla wszystkich tych, którzy potrzebują pozostać mobilni, a przy tym nie tracić parametrów i wydajności charakterystycznej dla komputerów stacjonarnych.

Komputer będzie ważyć mniej niż kilogram, przy grubości niecałych 2 cm. 11.6 calowy ekran zapewni wysoką jakość pracy. Pisanie jest możliwe dzięki wyświetlanej klawiaturze bądź przy użyciu pióra elektromagnetycznego. Jego zastosowanie, jak i ekran dotykowy, pozwalają na sprawne tworzenie i obsługę notatek, baz danych, raportów, a gama kolorów gwarantuje pokaz slajdów przy zachowaniu każdego cienia i detalu. Do tego w sprzęcie wbudowano mikrofon i dwie kamery. Pliki audio i wideo stworzysz w kilka chwil.

Nie będziesz też miał kłopotu z wykorzystaniem połączenia Bluetooth czy skorzystania z bezprzewodowego Internetu.

Nowy Samsung to nie tylko funkcjonalność, i to przez ponad 7 godzin, ale i eleganckie, stylowe wykończenie. Produkt ma być dostępny na rynku od 2 października.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *