Płyta główna dla Windows 7.

02-07-2009

Coraz więcej producentów podzespołów przygotowuje produkty dedykowane dla Windows 7. Jednym z nich jest firma MSI, która opracowała płytę główną z chipsetem AMD dla tego systemu.

Premiera najnowszego systemu Microsoftu zbliża się wielkimi krokami. Także producenci sprzętu chcą skorzystać na rosnącej popularności Windows 7 i przygotowują produkty o specjalnych parametrach. MSI pracuje nad płytą główną dla procesorów AMD. Model 760GTM-P33 jest dedykowany specjalnie dla Windows 7. Wprowadzono w nim szereg funkcji, dzięki czemu obsługa tej platformy będzie przebiegała bez zakłóceń i jednocześnie użytkownik będzie mógł wykorzystać jej pełne możliwości.

Główną zaletą płyty to funkcja oszczędności energii. Odpowiada za to APS (Active Phase Switching). Z kolei TPM to możliwość zabezpieczenia poufnych danych użytkownika. Płyta MSI to także ochrona przed uszkodzeniami w wyniku wyładowań elektrostatycznych-USB Safequard.

Płyta główna MSI posiada podstawkę dla procesorów AM2 i AM2+, dzięki czemu jest to produkt dość uniwersalny. Całość uzupełniają dwa sloty pamięci DDR2-1066 i zintegrowana grafika Radeon HD-3000. Jeśli chodzi o łącza to prezentują się one standardowo. Jest jeden slot PCI-Express x16, siedem portów SATA 3.0 Gbps, port Gigabit Ethernet i złącza D-Sub i DVI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *