Podgrzewane skarpetki

03-11-2011

Zbliżają się święta, a wraz z nimi świąteczne skojarzenia. Coraz popularniejsza staje się skarpeta na kominku. W tej odsłonie skarpety wyjątkowo spodobają się potencjalnemu Mikołajowi. Dlaczego? Bo są ogrzewane! W jego pracy taka funkcja na pewno się przyda.

Temperatura wewnątrz skarpety wzrasta do ponad 50 stopni Celsjusza. Sprawia to akumulator litowo-jonowy, który może zapewnić takie ogrzewanie do 10 godzin. Zastosowane materiały ? nylon, lycra i tkanina poliestrowa gwarantują wygodę i zapobiegają przepoceniu stóp.

Zobacz galerię zdjęć >>>

Potrzebujesz czegoś do ogrzania swoich stóp? Oto 2 produkty, którymi możesz się zainteresować (można je też także kupić w Polsce!):

Kliknij zdjęcie, aby kupić kapcie - Cena: 59,95zł

Wykonane są z delikatnego pluszu, dlatego też są bardzo przyjemne w dotyku i komfortowe. Wystarczy podłączyć pod USB i już przyjemne ciepło ogrzewa Twoje ciało od stóp do głów.

Kliknij zdjęcie, aby kupić kapcie - Cena: 129,95zł

Gorące kapcie można nazwać kapciami z termoforem. Wyposażone są w podgrzewany woreczek wypełniony naturalnymi ziarnami pszenicy z rejonów południowo-zachodniej Anglii, nasączonych naturalnymi olejkami eterycznymi. Zapachowa kompozycja uzyskana w ten sposób jest bardzo przyjemna i wprowadza nas w błogi nastrój. Wystarczy go podgrzać w mikrofali przez chwilkę i kapcie gotowe są do użycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *