Podgrzewane wkładki do butów

07-11-2011

Zbliżają się długie, zimowe miesiące, warto więc zadbać, by naszym stopom pozostało ciepło. Niezastąpione mogą okazać się te podgrzewane wkładki do butów. Jak to działa?

Zastosowane konstrukcyjnie rozwiązania nie wymagają zewnętrznego akumulatora. To ogromna wygoda dla noszącego ? wszystko, co trzeba znajduje się już w samej wkładce! Jedna z warstw zawiera ogniwa litowo-jonowe i włókno węglowe. Materiały pozwalają wyzwolić temperaturę od 31 do 41 stopni Celsjusza. I to na całe pięć godzin.

Projektując ten rozgrzewający sprzęt uwzględniono również ergonomię ? wkładki są profilowane tak, by zapewnić stopom maksymalną wygodę.

Dostępne w różnych rozmiarach, damskich i męskich.

Cena: $99.95

Zobacz galerię zdjęć >>>

Potrzebujesz czegoś do ogrzania swoich stóp? Oto 2 produkty, którymi możesz się zainteresować (można je też także kupić w Polsce!):

Kliknij zdjęcie, aby kupić kapcie - Cena: 59,95zł

Wykonane są z delikatnego pluszu, dlatego też są bardzo przyjemne w dotyku i komfortowe. Wystarczy podłączyć pod USB i już przyjemne ciepło ogrzewa Twoje ciało od stóp do głów.

Kliknij zdjęcie, aby kupić kapcie - Cena: 129,95zł

Gorące kapcie można nazwać kapciami z termoforem. Wyposażone są w podgrzewany woreczek wypełniony naturalnymi ziarnami pszenicy z rejonów południowo-zachodniej Anglii, nasączonych naturalnymi olejkami eterycznymi. Zapachowa kompozycja uzyskana w ten sposób jest bardzo przyjemna i wprowadza nas w błogi nastrój. Wystarczy go podgrzać w mikrofali przez chwilkę i kapcie gotowe są do użycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *