Polska aplikacja poprawia nastrój

Polska aplikacja How Are You poprawia nastrój o 18 procent w 21 dni. Nowatorski pomysł łączy w sobie nowe technologie i podstawy psychologii. Użytkownicy, dzięki prowadzeniu dziennika nastrojów, mają możliwość analizy zbieranych danych i na ich podstawie otrzymują cenne wskazówki, pozwalające im polepszyć własne samopoczucie.

How Are You to testy i wykresy przedstawiające wskaźniki mierzalne. Zastosowane w aplikacji narzędzia psychologiczne mają swoje oparcie w aktualnej wiedzy naukowej. Gromadząc dane uzyskiwane od anonimowych użytkowników otrzymujemy celne wnioski, które mogą przełożyć się na konkretną pomoc. Jeśli zmagasz się z depresją, stanami lękowymi albo po prostu chcesz poprawić swoje nastawienie wobec świata – pomoże ci w tym właśnie How Are You. Kontrolowanie własnych nawyków dzięki ich obiektywnej ocenie będzie prostsze, co przełoży się na poprawę jakości życia i pozytywnie wpłynie na wykonywanie codziennych obowiązków oraz relacje międzyludzkie.

Monitorowanie nastroju, zapis wszelkich jego wahań, momentów stresu i lęku to zbieranie wiedzy o samym sobie. Takie narzędzie okazuje się szczególnie cenne dzisiaj, w dobie szybkiego tempa życia, kiedy poświęcanie uwagi własnemu wnętrzu często – z braku czasu – stawiamy na ostatnim miejscu.

Prosta w obsłudze aplikacja pozwala na monitorowanie własnych emocji, a co za tym idzie – zrozumienie, co jest za nie odpowiedzialne. Dzięki How Are You zadbasz o psychiczną higienę, a przy tym – jeśli niepokojące stany się nasilą – będziesz wiedzieć, kiedy warto skorzystać z rady profesjonalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Potwór Dyktafon na Lodówkę

Potwór Dyktafon na Lodówkę

Zapomniałeś komuś z domu przekazać, że skończył się chleb, albo trzeba opłacić

Następny
Głośnik przy rowerze

Głośnik przy rowerze

Allo to niewielki głośnik o sporych możliwościach, stworzony z myślą o

Może Ci się spodobać