Profesjonalny przycisk do robienia zdjęć

08-06-2011

Dlaczego warto mieć przy sobie Red Pop? Jeśli lubisz robić zdjęcia swoim iPhone'm 4, taki sprzęt może okazać się niezastąpiony. Uchwycenie ulotnego momentu przy pomocy telefonu komórkowego z dotykową obsługą często okazuje się ponad nasze siły. Zdarzyło się wam zgubić ostrość albo kliknąć nie tam gdzie trzeba i przeskoczyć z powrotem do menu? A obiekt, który chcieliście zapisać w formie zdjęcia po prostu przeszedł wam przed nosem.

Red Pop to niewielka nakładka na iPhone'a, która wyposaża go w duży, wygodny, czerwony przycisk, dzięki któremu wykonasz fotografię natychmiast, jak przy użyciu klasycznego aparatu. Instalacja jest wyjątkowo łatwa a efekt bywa nieoceniony. Nie umknie ci już żadna ważna w twoim życiu chwila. Prosta i jednocześnie profesjonalna nakładka gwarantuje uchwycenie tego, co w zdjęciach najlepsze: ulotności i niepowtarzalności danego momentu.

Obecnie Red Pop funkcjonuje jako prototyp. Nie wiadomo czy produkt zostanie wprowadzony na rynek - zależy to od zainteresowania potencjalnych klientów i finansowego wsparcia projektu.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *