Przesyłki kurierskie dla e-commerce – jak tanio wysyłać paczki za granicę?

Niemcy to kraj, z którym łączy nas największa wymiana handlowa, a dzięki temu nasi przedsiębiorcy mogą docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Klienci z Niemiec chętnie sięgają po produkty z Polski, doceniając ich jakość i korzystną cenę. Rosnący handel to okazja dla właścicieli sklepów internetowych i producentów-rzemieślników do poszerzenia swojej działalności o nowy rynek. W Niemczech na co dzień żyje i pracuje wielu naszych rodaków, co sprawia, że wymiana przesyłek między naszymi krajami jest jeszcze intensywniejsza. Paczki są wysyłane do Polonii w Niemczech, a także są przesyłane w drugim kierunku z towarami produkowanymi na rynku niemieckim. Jeśli szukasz sposobu na tanie i bezproblemowe wysłanie paczki do Niemiec lub paczki z Niemiec do Polski, to w dalszej części artykułu dowiesz się, jak zrobić to tanio!

Tania paczka do Niemiec z brokerem kurierskim

Twoja paczka do Niemiec czeka na wysłanie, a ty nie możesz się zdecydować, którą ofertę wybrać? Chcesz jednorazowo wysłać paczkę do Niemiec? Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego kuriera. Istnieje wiele firm oferujących usługi kurierskie do Niemiec, ale nie wszystkie z nich są tak samo tanie i rzetelne. Warto więc porównać oferty kilku firm przed podjęciem ostatecznej decyzji. Chcesz wysłać paczkę do Niemiec naprawdę tanio, a zarazem bezpiecznie? Sprawdź ofertę brokera kurierskiego BOXFOX, a obok dobrej ceny uzyskasz pewne, ubezpieczone i szybkie przesyłki kurierskie do Niemiec i do innych krajów UE. Broker Boxfox specjalizuje się w przesyłkach zagranicznych i posiada w swojej ofercie usługi kurierskie jednej z najlepszych firm kurierskich na świecie – GLS. Międzynarodowa obecność firmy to gwarancja bezpieczeństwa twojej przesyłki. Wysyłka paczki jest niezwykle prosta, a po wypełnieniu wszystkich kroków pozostaje oczekiwać na przyjazd kuriera i gotowe. Jeśli, z jakichkolwiek powodów, nie chcesz czekać na odebranie przesyłki, możesz ją samodzielnie dostarczyć do punktu odbioru. To nie tylko skróci czas wysyłki, ale pozwoli zaoszczędzić dodatkowe złotówki.

Specjalna oferta na przesyłki do Niemiec dla firm i e-commerce

Brokerzy kurierscy oferują również specjalne pakiety usług dla firm i sklepów e-commerce. Pakiety te obejmują zazwyczaj niższe ceny, szybsze terminy dostawy i dedykowanego opiekuna klienta. Te dodatkowe korzyści wynikają z ilości wysyłanych cyklicznie paczek. Im więcej wysyłasz, tym jednostkowa cena za paczkę jest niższa. Dodatkowe usługi jak ubezpieczenie, szybki czas doręczenia jest dostępny dla każdej paczki.
Decydując się na współpracę z konkretnym brokerem, warto przeanalizować wszystkie za i przeciw, a jako jedno z kryterium wyboru, obok ceny, niech będą dodatkowe usługi już zawarte w koszcie przesyłki. Możliwość śledzenia przesyłek, dostawa paczki nawet w 24h, gratisowe ubezpieczenie to atrakcyjne dodatki podnoszące jakość usługi. Te dodatki to również korzyść dla klienta z Niemiec, który będzie miał pewność rzetelnie wypełnionej usługi i otrzymania swojej paczki na czas. To podniesie wiarygodność firmy i będzie miało pozytywny wpływ na kolejne zamówienia dokonywane przez konsumentów. Specjalną ofertę na kuriera do Niemiec dla firm możesz otrzymać, jeśli podpiszesz z brokerem umowę współpracy. Tak działa większość brokerów dostępnych na rynku.

–> Sprawdź, jaką ofertę na przesyłki do Niemiec otrzymasz w Boxfox https://firmy.boxfox.pl/kurier-do-niemiec-dla-firm/

Wysyłka paczki do Niemiec stała się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki usługom brokerów kurierskich takich jak firma BOXFOX. Za sprawą ich tanich i niezawodnych usług wysyłka paczek do Niemiec staje się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem, a specjalna oferta dla firm i sklepów e-commerce sprawia, że jest to także opłacalne rozwiązanie. Nie czekaj dłużej, tylko skorzystaj z usług brokera kurierskiego i wysyłaj paczki do Niemiec już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Outsourcing pracowniczy czy leasing pracowniczy – co wybrać dla swojej firmy?

Outsourcing pracowniczy czy leasing pracowniczy – co wybrać dla swojej firmy?

Firmy ciągle poszukują optymalnych rozwiązań, które pomogą im nie tylko

Następny
Sodexo saldo karty – jak sprawdzić?

Sodexo saldo karty – jak sprawdzić?

Posiadasz kartę Sodexo i zastanawiasz się, ile środków pozostało na Twoim

Może Ci się spodobać