Razer Spectre, Marauder i Banshee

19-06-2010

Razer ogłosił, że wraz z firmą Blizzard Entertainment opracował specjalny zestaw peryferiów przystosowany do najnowszej gry drugiej firmy, StarCraft II: Wings of Liberty. W zestaw wchodzi myszka Razer Spectre, klawiatura Razer Marauder oraz słuchawki Banshee. Wszystkie trzy urządzenia zostały zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności gry.

Razer Spectre
Myszka ta jest lekka, posiada 5 przycisków oraz funkcję APM (Actions-Per-Minute) Lighting System z multikolorowym LED, który dostarcza nam informacji o osiągach w czasie rzeczywistym. Myszka ma rozdzielczość 5600dpi oraz laserowy sensor 3.5G, a także czas reakcji 1ms. W Polsce niestety będzie kosztować około 350zł.

Razer Marauder
Klawiatura także posiada system APM Lighting i wyposażona jest w specjalnie wyeksponowane klawisze (poprzez ich podwyższenie) do zaprogramowania komend. Dzięki klawiaturze możemy także sprawnie nagrywać macra. Marauder kosztować będzie około 450zł.

razer-starcraft2

Razer Banshee
Słuchawki są stworzone tak aby mogły być używane komfortowo przez długi czas, a także w sposób, który dostarcza świetnej izolacji od otoczenia. Także tutaj mamy system APM Lighting. Słuchawki wyposażone są także w equalizer no i oczywiście kontrolę głośności. Dodatkowo jest także mikrofon, który można łatwo od całości odczepić. Cena wynosić będzie około 450zł.

razer-starcraft-sluchawki

Wszystkie urządzenia będą dostępne w Europie w najbliższym czasie (trzeci kwartał 2010).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *