Router od D-Linka

11-08-2009

D-Link to lider jeśli chodzi o produkcję routerów. Produkty firmy uważane są za jedne z najlepszych w swojej klasie. Niedawno pojawił się na rynku kolejny model routera D-Linka.

Router D-600 to najnowsze urządzenie tego typu w ofercie firmy. Co ważne, współpracuje on z adapterem na USB, który został wprowadzony jednocześnie na rynek. Zestaw umożliwia połączenie komputerów, zarówno przenośnych jak i stacjonarnych, z siecią bezprzewodową gwarantując prędkość do 150 MB/s. Nowe produkty D-Linka działają w standardzie 802.11n.

dir-600

Jeśli chodzi o rozwiązania techniczne, to zestaw pozwala połączyć kilka urządzeń, router jest wyposażony w jedna antenę spełniającą jednocześnie funkcję odbiornika i przekaĽnika. Producent zadbał o bezpieczeństwo danych użytkowników, połączenia są szyfrowane. Dodatkowa ochroną jest podwójna zapora uniemożliwiająca ataki z zewnątrz sieci.

Adapter DWA-125 to proste urządzenie, podłączane do komputera za pomocą portu USB 2.0. Dzięki niemu można połączyć się z internetem, w jednym czasie może to robić kilku użytkowników na raz.

Zestaw ma kosztować ponad 300 złotych, odpowiednio router około 200 a adapter około 100.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *