Rower mieszczący się do plecaka

Składany rower elektryczny, który mieści się w plecaku? To nie wizja przyszłości! Taki sprzęt faktycznie istnieje. Unikalna konstrukcja pozwala na przenoszenie tego urządzenia w bagażu podręcznym, a przy tym jego waga sprawia, że nie jest to wyzwanie ponad siły. Zastosowany tu materiał jest jednocześnie lekki i bardzo wytrzymały – nietypowa rama powstała z włókna węglowego.

Silnik o nowoczesnej konstrukcji, ładowarka ukryta w siedzisku i gwarancja jazdy przez ok. 45 minut na pełnym naładowaniu, sprawiają, że rower może być idealnym środkiem transportu po mieście, gdzie często musimy pokonać dość krótki dystans pod presją czasu. Koniec przepychania się przez zakorkowane ulice, dość tracenia czasu na szukanie miejsca parkingowego – ten rower pozwoli nam dojechać tam gdzie trzeba i po dotarciu na miejsce bez problemu może trafić do naszego plecaka.

Rower sprawdzi się dla osób ważących do 85 kg. Twórcy wciąż pracują nad udoskonaleniem obecnej jego wersji i rozszerzeniem jego możliwości. Taki sprzęt robi wrażenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Skarpetki w klocki

Skarpetki w klocki

Te nietuzinkowe skarpetki spodobają się wszystkim miłośnikom klocków

Następny
Świąteczna ładowarka do smartfona

Świąteczna ładowarka do smartfona

Ta niewielka, a przy tym urocza wtyczka pozwoli ci zasilić smartfona

Może Ci się spodobać