Samsung Galaxy Note

04-11-2011

Nowy typ smarphone?a od Samsunga to pójście w innowacyjnym, intuicyjnym kierunku. Sprytne, wielofunkcyjne urządzenie, mieści w sobie rozmaite możliwości.

Przeglądanie zdjęć, wideo, dokumentów czy granie w gry ? wszelkie te aplikacje znajdują się na Samsung Galaxy Note. Dodatkowo uwzględniono tu naszą codzienną potrzebę notowania. Zwykle robimy zapiski w notesie: co kupić, komu wysłać maila, o której umówiliśmy się na spotkanie. Wciąż wygodniej jest nam sięgnąć po długopis czy ołówek i zapisać sprawę na papierze

Z Samsung Galaxy Note to się zmieni! Dostajemy duży ekran dotykowy ? ponad 5 cali. Opis zdjęcia czy dokumentu nie wymaga już użycia klawiatury. Wyciągasz z urządzenia specjalny cienki długopis i po prostu notujesz, w ten sam sposób, w jaki zwykle robisz to w notatniku. Twój komentarz, pisany twoim charakterem pisma, może ozdobić fotografię albo spointować sprawozdanie. Uwaga: możesz wykonać też szkicowy, kolorowy rysunek! Do tego w urządzeniu znajduje się przejrzysty, wygodny w obsłudze kalendarz. Planowanie w telefonie nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Zobaczcie sami:

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *