Samsung Moment

Na rynku pojawia się kolejny ciekawy model smartfona. Producentem jest firma Samsung, premiera nastąpi już na początku listopada.

Samsung Moment to smartfon który będzie pracował pod kontrolą systemu Google Android. Telefon będzie bardzo dobrze wyposażony, jego największa zaleta to 3,2-calowy dotykowy wyświetlacz AMOLED. Obsługę urządzenia ułatwi znakomita wysuwana klawiatura QWERTY.

Jeśli chodzi o możliwości techniczne to Samsung Moment posiada łączność WiFi, Bluetooth oraz zewnętrzny moduł GPS. Całość uzupełniają aparat cyfrowy 3,2-megapikselowy, który posiada funkcję nagrywania wideo i gniazdo kart pamięci microSD z pojemnością do 32 gigabajtów.

Niestety, nowy smartfon Samsunga nie będzie na razie dostępny dla szerszej liczby klientów. Model jest dedykowany dla amerykańskiej sieci Sprint i na razie tylko ona będzie oferowała ten telefon. Firma nie podała jeszcze kiedy pojawi się on na innych rynkach. Porównując operacje o podobnym rodzaju, zapewne nie będzie to wcześniej niż w połowie przyszłego roku.

Samsung Moment ma kosztować około 180 dolarów, oczywiście przy podpisaniu dwuletniej umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
All-in-one od Gateway

All-in-one od Gateway

Firma Gateway ostro wzięła się za produkcję ciekawych rozwiązań IT

Następny
Nuklearna bateria

Nuklearna bateria

Zasilanie to element niezwykle istotny, bez którego działanie większości

Może Ci się spodobać