Samsung z Androidem

23-08-2009

Samsung wprowadza na polski rynek swojego pierwszego smartfona pracującego pod kontrolą systemu Google Android. Produkt już na pierwszy rzut oka sprawia dobre wrażenie.

Smartfon Galaxy to solidnie wykonane i wyposażone urządzenie. Jego największą zaletą jest 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Oferuje on rozdzielczość rzędu 320x480 pikseli. Galaxy to także 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, odtwarzacz multimedialny obsługujący wszystkie najpopularniejsze formaty, 8 GB pamięci oraz łączność Bluetooth 2.0. Poza tym smartfon został wyposażony w szereg portów i złącz, gniazdo słuchawkowe, wejście kart microSD i WiFi.

Dzięki systemowi Android i wbudowanemu odbiornikowi GPS Galaxy umożliwia w łatwy sposób korzystanie z zasobów poszczególnych serwisów prowadzonych przez Google. Użytkownik ma dostęp do Google Maps, My Location, Google Latitude, Street View oraz oczywiście wyszukiwarki.

Samsung Galaxy ma wymiary 115x56x11,9 mm. Na polskim rynku będzie dostępny wyłącznie w sieci Play, jego cena ma wynosić około 2300 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *