Sieciowy skaner Kodaka.

02-05-2009

Scan Station 500 to sieciowy skaner dokumentowy, doskonały do cyfrowego przetwarzania dokumentów. Ciekawa funkcją jest możliwość tworzenia notatek głosowych.

Nowy produkt Kodaka nie ogranicza się tylko  do tworzenia wersji cyfrowych dokumentów i obrazów. Urządzenie to prawdziwy wielofunkcyjny kombajn, potrafiący w szybki i łatwy sposób przesyłać informacje. Zadanie to ułatwia jeden przycisk, za pomocą którego skanowany obraz czy dokument można szybko umieścić na serwerze ftp. Oczywiście można go także przesłać do drukarki, zapisać do pamięci USB czy dołączyć do maila. Funkcję przesyłu informacji uzupełnia wbudowany fax, dzięki któremu również jest możliwy przesył danych.

Technologia Voice Attachement pozwala na tworzenie i dołączanie do plików cyfrowych notatek audio i wysyłanie dalej całości. Aby jak najbardziej uprościć tą procedurę, skaner Kodaka posiada 8-calowy ekran dotykowy LCD. Dzięki niemu można dowolnie przeglądać, odwracać i modyfikować wysyłane obrazy. Użytkownicy mogą także tworzyć własne skróty klawiszowe w celu ułatwienia obsługi urządzenia.

W skład zestawu oprócz samego skanera wchodzi także podajnik na 75 stron, co gwarantuje moc przerobową 1500 stron dziennie, 30 na minutę. Stan Station 500 sprzedawany jest z 12 -miesięczną gwarancja door-to-door on-site. Cena urządzenia wynosi ponad 9200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *