Solidny zasilacz.

24-04-2009

Zasilacz Enermax Liberty Eco to nie tylko solidna budowa ale także wysoka wydajność. Obsługuje on w pełni wszystkie najnowsze płyty główne oraz karty graficzne.

Przyjęło się, że wydajność zasilacza można określić po jakości jego wykonania. Także jego waga ma duże znaczenie, zazwyczaj cięższe są lepsze. Wynika to z tego, że wysokiej jakości elementy użyte do budowy tego typu urządzenia muszą po prostu mieć swoja wagę. Takim właśnie zasilaczem jest produkt firmy ATX.

enermax_liberty-eco-500w-elt500awt-eco_51400_2

Sprawność zasilacza Enermax wynosi ponad 86% co przy 500 watowych modelach jest wynikiem znakomitym. Urządzenie obsługuje wszystkie płyty główne oraz karty graficzne z 8-pinowym gniazdem zasilania. Nowinką produktu są odpinane kable. W dowolnej chwili użytkownik może pozbyć się zbędnych kabli co pozwoli na utrzymanie porządku i usprawnienie pracy.

Jeśli chodzi o technikę, to za chłodzenie odpowiada 12-centymetrowy ultracichy wentylator. Poza samym zasilaczem w skład zestawu wchodzi etui służące do przechowywania kabli i paski zapinane na rzepy do porządkowania kabli wewnątrz obudowy urządzenia. Enermax jest więc produktem wysokiej jakości, nie tylko ze względu na wydajność ale także na podejście producenta do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *