Stacja dokująca dla netbooka.

26-03-2009

Nowa stacja Netbook Docking Station MT5081 to unikalne rozwiązanie na rynku. Łączy ona kilka ciekawych funkcji, które znacznie wzbogacają niewielkiego netbooka czy laptopa.

Stacja może spełniać kilka różnych funkcji. Będąc jednocześnie platforma dokującą, może także odtwarzać CD/DVD i służyć jako podstawka dla laptopa. Obsługuje ona dyski 2.5'', dzięki czemu jest doskonała do wykonywania kopii bezpieczeństwa i zapisu danych. Instalacja dysku w urządzeniu nie niesie za sobą konieczności ingerencji technicznej.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość instalacji napędu CD/DVD. Jak wiadomo, wciąż można spotkać niewielkie komputery nie wyposażone w tego typu napędy. Nowa stacja pozwala rozwiązać ten problem. Ma ona wydzieloną kieszeń, dzięki czemu w prosty sposób można rozszerzyć, zarówno jej jak i netbooka, funkcjonalność.

Jako podstawka stacja sprawdza się znakomicie, ponieważ posiada wentylator. Dodatkowe chłodzenie na pewno jest przydatne w przenośnych komputerach. Poza tym, stacja to także dwa porty USB i dołączany w zestawie zasilacz. Całość jest wykonana ze stopu aluminium

Producent udziela 2-letniej gwarancji na produkt. Jego cena kształtuje się na poziomie 180 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *