Start Google Drive

Chciałbyś mieć swoje pliki: zdjęcia, muzykę, dokumenty, filmy i inne dane w jednym miejscu? To możliwe z Google Drive. Gromadząc to, co dla ciebie ważne w jednej wirtualnej przestrzeni unikniesz sytuacji, w której potrzebny ci plik będzie poza twoim zasięgiem. Na platformę Google Drive wrzucisz dane z każdego podpiętego do Internetu sprzętu: laptopa, netbooka, telefonu, komputera stacjonarnego w twoim biurze. Przy tym to ty decydujesz kto ma dostęp do zgromadzonych danych; tylko ty, znajomi, pracownicy czy może najbliżsi? Ustawienia prywatności możesz odnieść do każdego pojedynczego pliku.

To idealne rozwiązanie na co dzień czy w podróży – dostęp do swojego konta zyskasz wszędzie tam, gdzie masz możliwość skorzystać z Internetu. W przeciwieństwie do zwykłej skrzynki e-mail tutaj nie spotkasz się z ograniczeniami co do wielkości wysyłanego pliku.

Google Drive oferuje ci 5GB pamięci za darmo, więcej wymaga już opłaty miesięcznej – odpowiednio 25GB za $2.49, 100GB za $4.99 czy 1TB za $49.99.

Poniżej krótki film o idei tej platformy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Porządek z słuchawkami

Porządek z słuchawkami

Z CordCruncher zapanujesz nad słuchawkami każdego typu

Następny
Pamięć przenośna reagująca na głos

Pamięć przenośna reagująca na głos

Chcesz zabezpieczyć dane przechowywane na pamięci przenośnej?

Może Ci się spodobać