System monitorujący sen

Sense to system badający różnorodne parametry związane ze snem. Ten niezwykle ważny składnik ludzkiego życia, pozwalający na regenerację organizmu, odkryje przed nami swoje tajemnice. Dzięki Sense poznamy lepiej własne nawyki dotyczące naszego snu.

Urządzenie monitoruje poziom hałasu, wilgotności czy temperaturę w sypialni. W oparciu o zbierane dane sprzęt umożliwia ustawienie Inteligentnego Alarmu, który obudzi nas nie o wyznaczonej godzinie, a w najlepszej dla nas fazie snu. Sense pracuje, gdy śpimy, jest więc przyjazną, nie rozpraszającą użytkownika technologią. Pomaga zanalizować czynniki dotyczące snu, co przekłada się na jego jakość. Współpracując z niewielką nakładką na poduszkę – Sleep Pill – praktycznie niewyczuwalną, za to bardzo czułą na wszelkie nasze poruszenia w nocy – zbiera wszelkie związane ze snem dane. Zapis dotyczący głębokości naszego snu i wybudzeń w nocy przekazywany jest bezpośrednio do naszego smartfona. Dzięki dedykowanej aplikacji możemy zanalizować ten proces, poznając lepiej własne nawyki.

Urządzenie wykonane na bazie poliwęglanu jest bardzo eleganckie, świetnie prezentuje się na nocnej szafce. Sense posiada także wbudowany głośnik, emitujący w razie potrzeby uspokajające, usypiające dźwięki. Dostępny w dwóch wersjach: białej i czarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Hamak na stopy

Hamak na stopy

Fuut to idealne rozwiązanie dla osób spędzających długie godziny za biurkiem

Następny
Mydelniczka niczym wodospad

Mydelniczka niczym wodospad

Rozmiękłe mydło w łazience odstrasza od mycia rąk!

Może Ci się spodobać