Telefon Gigaset S820

Funkcjonalność i intuicyjność w jednym zapewni ci telefon Gigaset S820. To sprzęt dający możliwości pełnej personalizacji ustawień, dzięki czemu dostosujesz go bez trudu do swoich obecnych potrzeb.

Bezprzewodowy telefon Gigaset S820 to idealne rozwiązanie dla ceniących sobie komfortową komunikację. Do dyspozycji mamy tu wygodny ekran dotykowy, pozwalający na sprawną obsługę urządzenia. Możemy umieścić na nim do sześciu przycisków, służących nam jako skróty do często używanych funkcji. Sprzęt zawiera w sobie także klasyczną klawiaturę, idealną do szybkiego wybierania numeru.

Możliwości jakie daje ten telefon to blokowanie połączeń od numerów zastrzeżonych i umieszczanie ich na tak zwanej „czarnej liście”, wyciszanie dzwonka w wybranym przedziale czasowym jak również przekierowanie połączeń oraz wiadomości tekstowych z numeru domowego na numer komórkowy, kiedy planujesz być dłuższy czas poza domem.

Gigaset S820 pomieści w swojej pamięci do 500 wpisów w formacie vCard. Posłuży ci zatem jako książka telefoniczna, z dodatkową możliwością dodania zdjęć i plików dźwiękowych do zapisanych w niej numerów. Telefon może także pełnić funkcję kalendarza i budzika. Nieodebrane połączenia bez trudu przejrzysz na liście, jaką wygeneruje ten sprzęt.

Urządzenie powstało zgodnie z technologią Eco Plus, wyłączającą z chwilą odłożenia słuchawki emisję fal. Wpływa to pozytywnie na środowisko. Przy tym energooszczędny zasilacz utrzymuje słuchawkę w stanie czuwania do 250 godzin, a rozmowa może trwać nawet 20 godzin. Zastosowane rozwiązania zapewniają wysoką jakość połączenia dzięki technologii High Sound PerformanceTM. Głośność ustawisz na odpowiednim poziomie w kilka sekund – dzięki wbudowanym w boczną ściankę słuchawki przyciskom.

Telefon Gigaset S820 pozwala na komfortową komunikację w sposób, który odpowiada twoim osobistym potrzebom.

Dane techniczne znajdziecie tutaj, a tutaj znajduje się lista sklepów gdzie telefon można nabyć.

Producenci (a dokładniej marketingowcy firmy) nie zapomnieli także o humorystycznej reklamie:

Zobacz galerię zdjęć >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Plastry z komunikatem

Plastry z komunikatem

Drobna rana na palcu albo na kolanie?

Następny
Zapach z telefonu

Zapach z telefonu

Chaku Perfume – japoński wynalazek – sprawia, że telefon emituje

Może Ci się spodobać