Telewizja dla notebooka.

12-04-2009

WinFast ExDTV2300 H to hybrydowy tuner TV, przeznaczony specjalnie dla notebooków. Firma Leadtek oparła swój kolejny produkt o interfejs Express Card.

Tuner obsługuje zarówno sygnał telewizji analogowych jak i cyfrowych, nadawanych w formacie MPEG-4. Pozwala to na jego wykorzystywanie w obecnym czasie i po 2012 roku, kiedy to telewizja cyfrowa ma być obowiązującym standardem. Oprócz formatów analogowych (NTSC, SECAM, PAL) tuner obsługuje cyfrowy format DVB-T. Dzięki temu użytkownik wyposażony w to urządzenie, może odbierać sygnały każdej stacji telewizyjnej i radiowej we wszystkich częściach świata.

Tuner Leadteka to także funkcja nagrywania wybranych programów w kilku najpopularniejszych formatach. Oprócz tego urządzenie może przechwytywać obraz wideo z zewnętrznych urządzeń (kamery, odtwarzacze) dzięki wbudowanemu wejściu wideo.

Tuner przeznaczony dla notebooków to także wiele innych funkcji. Zostały już one zaprezentowane, przy wcześniejszym modelu, przeznaczonym dla komputerów stacjonarnych. Urządzenie pozwala na jednoczesne oglądanie i nagrywanie różnych programów a także planowanie nagrywania. Ciekawą funkcją jest Live Broadcasting, która umożliwia emisję własnych materiałów wideo poprzez internet.

W skład zestawu wchodzi pilot, umozliwiający pełna kontrole urządzenia, oraz zestaw oprogramowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *