Urządzenia wielofunkcyjne od Sharpa.

15-03-2009

Na polskim rynku pojawią się wkrótce nowe modele urządzeń wielofunkcyjnych. Producentem jest firma Sharp, która zapowiada, że jej produkty wniosą nową jakość.

Przedstawiciele firmy zapewniają, że modele MX-5000N i MX-5001N to połączenie prostoty obsługi z wydajnością i stylowym designem. Już w poprzednich modelach Sharp zaproponował ciekawe rozwiązania i nowatorski styl.

Jeśli chodzi o techniczne możliwości to prędkość wydruku dla obu modeli wynosi 50 stron na minutę. Obsługę ułatwia 8,5 calowy panel dotykowy, na którym znajduje się potrzebne menu. Wyświetlane na nim są miniaturowe ikonki za pomocą których można kontrolować działanie urządzenia. Dostępna jest także wysuwana klawiatura, która ma za zadanie ułatwić wprowadzanie danych czy też wysłanie maila.

Także inne funkcje mają zadowalające parametry. Prędkość skanowania wynosi do 70 stron na minutę. Sharp zadbał także o możliwość zapisu danych. Oba modele wyposażone są w wewnętrzne twarde dyski o pojemności 80 GB. Przetwarzanie dużej ilości dokumentów zapewniają obszerne podajniki papieru, które mogą pomieścić nawet do 5600 stron.

W Polsce sprzedaż nowych urządzeń wielofunkcyjnych Sharpa rozpocznie się już w tym miesiącu. Na razie nie wiadomo jaka będzie ich cena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *