Urządzenie kontrolujące postawę

Zachowaj siły przez cały dzień! Prana pomoże ci dobrze je wykorzystywać. Zastanawiasz się czasami skąd dzieci biorą tyle energii na co dzień? Są badania, według których wynika to z ich nienagannej postawy, a taką dzieci przyjmują naturalnie. W toku dorastania nabywamy złych przyzwyczajeń: garbimy się, zapominając o korzyściach jakie dają wyprostowane plecy.

Prana to małe, dyskretne urządzenie, które nosi się za paskiem. Pilnując naszych pleców, zapewnia nam więcej energii w ciągu dnia i niweluje stres. To, jak siedzimy wpływa na to, jak oddychamy. Przy dzisiejszym charakterze pracy, często związanej z wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem, właściwa, zdrowa postawa jest szczególnie ważna.

Sprzęt współpracuje z aplikacją, która wysyła powiadomienia na naszego smartfona. Jej stosowanie w szybki sposób wpływa na poprawę naszego samopoczucia. Wspiera organizm w pozbyciu się dolegliwości związanych z chorobami serca, zaburzeniami trawienia, nerwowością, układem odpornościowym czy bezsennością.

Trzymaj prostą postawę i oddychaj swobodnie – z Praną będziesz mieć nad sobą większą kontrolę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Kosmiczne kolczyki

Kosmiczne kolczyki

Miłośniczki gwiazd będą zachwycone taką biżuterią

Następny
Osobisty Niezbędnik

Osobisty Niezbędnik

Podróżowanie po dzikich miejscach, chodzenie na ryby, spacerowanie po lesie,

Może Ci się spodobać