Urządzenie kontrolujące postawę

15-02-2016

Zachowaj siły przez cały dzień! Prana pomoże ci dobrze je wykorzystywać. Zastanawiasz się czasami skąd dzieci biorą tyle energii na co dzień? Są badania, według których wynika to z ich nienagannej postawy, a taką dzieci przyjmują naturalnie. W toku dorastania nabywamy złych przyzwyczajeń: garbimy się, zapominając o korzyściach jakie dają wyprostowane plecy.

Prana to małe, dyskretne urządzenie, które nosi się za paskiem. Pilnując naszych pleców, zapewnia nam więcej energii w ciągu dnia i niweluje stres. To, jak siedzimy wpływa na to, jak oddychamy. Przy dzisiejszym charakterze pracy, często związanej z wielogodzinnym siedzeniem przed komputerem, właściwa, zdrowa postawa jest szczególnie ważna.

Sprzęt współpracuje z aplikacją, która wysyła powiadomienia na naszego smartfona. Jej stosowanie w szybki sposób wpływa na poprawę naszego samopoczucia. Wspiera organizm w pozbyciu się dolegliwości związanych z chorobami serca, zaburzeniami trawienia, nerwowością, układem odpornościowym czy bezsennością.

Trzymaj prostą postawę i oddychaj swobodnie - z Praną będziesz mieć nad sobą większą kontrolę.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *