Video sponsorowane – Lampki sygnalizacyjne, przyciski i przełączniki marki Siemens

Siemens stworzył unikatową serię SIRIUS ACT, w której znajdziemy proste i jednocześnie efektowne przyciski, przełączniki oraz lampki sygnalizacyjne. Zastosowane wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie – sprawdzi się w każdym stylowym wnętrzu, jak również w bardzo różnych warunkach.

Stworzone z wysokiej jakości materiałów: mocnej stali oraz trwałych tworzyw sztucznych, produkty z serii SIRIUS ACT wyróżniają się fizyczną wytrzymałością. Są odporne na wodę, temperaturę, chemikalia, a także zabrudzenia: kurz czy oleje. Przy tym, dzięki przemyślanej konstrukcji, wykazują wysoką tolerancję na wibracje i wstrząsy. To idealne rozwiązanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, również w nieprzyjaznym środowisku. Wszelkie zabrudzenia można usunąć z nich za pomocą myjki ciśnieniowej.

Elementy oferowane w ramach gamy produktów Siemensa sprawdzają się dla wielu zastosowań: jako wyłączniki awaryjne, współpracujące z czujnikami, przełączniki przerzutowe, przy potencjometrze, a także jako wskaźniki takie jak diody sygnalizacyjne.

Nowoczesny design łączy się tu z prostotą użytkowania. Urządzenia są łatwe w instalacji i konfiguracji. Ich zastosowanie okaże się odpowiednie zarówno w rozwiązaniach zakładających bezpośrednie podłączenie do sterownika przez AS-Interface lub przez IO-Link, jak i przy standardowym okablowaniu. Odpowiednie wykończenie w zakresie przycisków, lampek kontrolnych i przełączników przekłada się na większą wydajność i trwałość maszyn, które są obsługiwane za ich pomocą.

Montaż, dzięki zastosowaniu specjalnego zabezpieczenia przed obracaniem i innowacyjnej zatrzaskowej metody łączenia, jest wyjątkowo prosty i przyjazny dla użytkownika.

SIRIUS ACT zapewnia cztery warianty wzornictwa. Łączenie materiałów, kolorów, podświetlenia i swoboda w doborze uchwytów, bloków styków, LED czy główek urządzeń pozwalają dopasować przełączniki, przyciski i lampki do potrzeb danego sprzętu. SIRIUS ACT są łatwo dostępne, a przy tym, dzięki licznym zastosowaniom, są rekomendowane w branży i posiadają międzynarodowe certyfikaty.

Artykuł sponsorowany przez Siemens

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Druk 3D ze szkła

Druk 3D ze szkła

Szkło jest znane i cenione od wieków

Następny
Podręczna gra w stylu retro

Podręczna gra w stylu retro

Ta kieszonkowa gra odwołuje się do stylu retro – nie tylko zawartość, ale

Może Ci się spodobać