Walkmany od Sony.

Firma Sony zaprezentowała niedawno nowe modele walkmanów, które są wyposażone w szereg ciekawych funkcji. Seria X to urządzenia potrafiące wygłuszać hałas i cechujące się łatwym w obsłudze panelem zarządzania.

Walkmany z serii X wyposażone są w nowatorski system wygłuszania dĽwięków dochodzących z zewnątrz. Skuteczność rzędu 98% uzyskano dzięki zastosowaniu nowych słuchawek wykonanych w specjalnej technologii. Jeśli chodzi o inne techniczne aspekty, to produkty Sony przy swoich niewielkich rozmiarach, są bogato wyposażone. Wymiary urządzeń to 52×96,5×9,8 mm a waga 98 g. Obsługa odbywa się praktycznie w całości poprzez panel dotykowy. Kilka przycisków umieszczonych jest z boku obudowy, jednak służą one raczej funkcjom drugorzędnym. Jeden z nich jest umieszczony wyjątkowo poniżej ekranu i spełnia rolę przełącznika dla szybkiego przejścia do menu głównego.

Monitor ma przekątną 3 cali, wykonany jest w technologii OLED. Jego rozdzielczość to 432×240 pikseli, wyświetla 262 tys kolorów. Walkman, w zależności od modelu, jest wyposażony w 16 lub 32 GB pamięci flash. Poza tym każdy model posiada tuner radiowy FM.

Sony zapewnia, że korzystając z zasilania bateryjnego, można korzystać z urządzenia przez 33 godziny. przy odtwarzaniu plików wideo czas ten znacznie się zmniejsza. Cena walkmanów Sony waha się od 400 do 500 dolarów. Na razie dostępne są one tylko w Japonii, premiera na innych rynkach ma się odbyć w połowie roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
PowerLine HD Ethernet Adapter. Czas na “energetyczny” streaming

PowerLine HD Ethernet Adapter. Czas na “energetyczny” streaming

Firma D-Link opracowała adapter podłączany do gniazdka energetycznego, dzięki

Następny
Samoszyfrujące dyski SSD od Samsunga

Samoszyfrujące dyski SSD od Samsunga

Firma Samsung wprowadzi niedługo na rynek nową serię dysków flashowych

Może Ci się spodobać