Wall-E czyli robot z filmu Disneya

Znacie bohatera ze zdjęcia? Widzieliście już Wall-E?ego? Jest to bohater filmu, który możecie obejrzeć teraz w kinie. Na witrynie DisneyShopping możecie zamówić za 249 dolarów wszystko mającego, zdalnie sterowanego głównego bohatera filmu.

Wall-E ma prawie pół metra wysokości, pilota na podczerwień i potrafi mówić swoim oryginalnym, filmowym głosem. Zasilany jest z 7,2V akumulatorka i można do niego podłączyć odtwarzacz MP3, dzięki któremu zaśpiewa (i zatańczy) każdą piosenkę. Programowalny pilot umożliwia robotowi wykonanie ponad 1000 różnych kombinacji.

4 czujniki dĽwięku pozwalają mu słyszeć wszystko dookoła (i reaguje na polecenia), posiada też czujniki ruchu, dzięki którym w trybie Follow-U podąża za właścicielem. Dodatkowe czujniki pozwalają mu unikać przeszkód gdy wędruje sobie w poszukiwaniu Evy.

Znacznie sympatyczniejszy i o połowę tańszy niż A.M.P. bot Wall-E przeznaczony jest dla dzieci od lat 8 i można go zamawiać już teraz, ale nie spodziewajcie się go prędzej niż w połowie paĽdziernika.

źródło: disneyshopping.go.com, gadzetomania.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Tablet do 200 dolarów do przeglądania Internetu

Tablet do 200 dolarów do przeglądania Internetu

Nie czekając na tablet od Apple, Michael Arrington z TechCrunch rzucił hasło:

Następny
Program pilotujący Audi, czyli jak zdążyć na światłach

Program pilotujący Audi, czyli jak zdążyć na światłach

Denerwuje was długie oczekiwanie na zielone światło na skrzyżowaniu?

Może Ci się spodobać